O Guanabana.cz

Vítáme Vás na stránce Guanabana.cz

406px-Annona_muricata_Blanco1.196

   Náš nový eshop specializující se na legendární jihoamerickou bylinku jménem Guanabana neboli Graviola, Annona muricata L., další názvy Anona ostnitá, Láhevník ostnitý, Anona měkkoostenná, Láhevník měkkoostenný, Soursop, Guyabano, Guayabano, Quanabana, Sirssak, Durian, ...

   Domovem této rostliny jsou teplé oblasti peruánské Amazonie, nalézt ji můžeme i v dalších tropických oblastech Severní a Jižní Ameriky. Graviola (Anona ostnitá) je strom nízkého vzrůstu, dosahuje výše do 6 metrů. Jde o stále zelený strom, plody jsou žlutozelené s bílou dužninou, srdčitého tvaru o velikosti do 20 cm, váha až 6kg, plody zrají 9 měsíců. Listy má lesklé, hladké, tmavozelené. Všechny části stromu gravioly jsou užívány v tropické přírodní medicíně - kůra, listy, kořeny, plody i semena.

   Prodejem bylinných produktů a přípravků pro zdravý životní styl se věnujeme od roku 2006. Vše začalo otevřením čajovny v Brně - Bylinkárna Naturalis (2006-2009).

   Od roku 2009 provozujeme internetový obchod BioRenesance.cz, poté jsme spustili ještě web BylinyBylin.cz, kde nabízíme užší sortiment vybranných produktů.

   V naší nabídce najdete originální balení z Peru od Wawasana - Graviola list 50g a Graviola list pudr v kapslích. Dále nabízíme vážený list, mletý list prášek, v kapslích, extrakt v kapslích, alkoholovou tinkturu, glycerinovou tinkturu a jako novinku plod Guanábany jako Guanábana dužina ze zralých plodů od ExoFrut z Ekvádoru.

Naším cílem je nabízet pouze kvalitní a ověřené produkty od vybraných dodavatelů a výrobců.

   Od roku 2012 je naším nejprodávanějším produktem právě Graviola - Guanábana - Anona. Léčivé účinky této byliny jsou opravdu velice povzbudivé a některé příběhy našich zákazníků o vyléčení nejen rakoviny s pomocí Anony ostnité - Gravioly - Guanabany jsou pro nás velkou odměnou a potvrzením , že kráčíme správným směrem - vstříc přírodě. Tak pojďtě s námi a ochutnejte toto magické ovoce z ráje s léčivými listy.

Guanabana.cz

Graviola (Annona muricata) vybrané produkty prvotřídní kvality!

Záznamy nebyly nalezeny...